Працюємо без перерв- у разі виключення світла є свій генератор, світло та тепло без перебоїв
Не работаем

Курс Масажист Універсал

Включає всі види масажу. За 35 занять по 2 години ви станите справжнім профі масажної справи.
Вартість 11 000 грн

Курс Антицелюлітного масажу

За 10 занять по 2 години ви досконало освоїте техніки антицелюлітного масажу.
Вартість курсу: 4500 грн (10 занять)

Курс Дитячого Масажу

Для немовлят до 12 місяців, дітей від 1 до 3-х років. Тривалість дитячого масажу - 6 занять по дві години.
Вартість - 4500гривень (індивідуально - 5000грн)

Базовий курс Класичного Масажу

За 10 занять по 2 години ви навчитесь робити масаж спини, шиї, трапеції, рук та ніг.
Вартість навчання в групах - 5000грн (індивідуально - 6000)

Індивідуальні заняття

Детальніше при консультації
договірна

Інклюзивні курси масажу

Детальніше при консультації
договірна

Курси масажу у Вінниці

Вища школа масажу Perfekto пропонує професійні курси масажу у Вінниці для тих, хто хоче отримати високоякісну освіту в галузі масажу та розвинути свої професійні навички. Наші курси масажу орієнтовані на практичний досвід та вивчення сучасних підходів та технологій, що дозволяє нашим студентам стати справжніми професіоналами в галузі масажу.

Навчальні програми

Вища школа масажу Perfekto пропонує різні навчальні програми, включаючи базові та спеціалізовані курси масажу. Модульне навчання дозволяє студентам вибирати самостійно необхідні модулі та складати індивідуальну навчальну програму, що відповідає їхнім потребам та рівню знань.

Наші викладачі з багатим практичним досвідом в галузі масажу забезпечують високоякісну освіту з урахуванням потреб сучасного ринку праці. Після закінчення курсів масажу наші студенти отримують сертифікат професійного масажиста, що дає можливість працювати в цій сфері.

Широкий спектр технік та методик масажу

Наші курси масажу у Вінниці охоплюють широкий спектр технік та методик масажу, включаючи класичний, тайський, лікувальний та спортивний масаж. Наші викладачі навчать вас не лише техніці масажу, але й дадуть необхідні знання про анатомію, фізіологію та патології людського тіла, що допоможе вам правильно підібрати техніку масажу та досягти кращих результатів в роботі з клієнтами.

Крім того, ми навчаємо студентів використовувати різноманітні масажні прилади та аксесуари, що значно розширює можливості масажиста та дозволяє досягати більш ефективних результатів в роботі з клієнтами. Наші студенти також отримують необхідні знання про харчування та фізичну активність, що дозволяє їм давати клієнтам рекомендації з питань здорового способу життя.

Високоякісне навчання та практика

У Вищій школі масажу Perfekto ми прагнемо надати нашим студентам якісне та практичне навчання. Ми використовуємо сучасні методики навчання та маємо власну масажну студію, де студенти отримують можливість здобувати практичний досвід під керівництвом досвідчених майстрів.

Ми також пропонуємо нашим студентам можливість проходити стажування та працювати на різних масажних заходах та подіях, що допомагає їм збільшувати свій досвід та практичні навички в роботі з клієнтами.

Розумна ціна та гнучкий графік навчання

Ми розуміємо, що багато людей мають зайнятості та інші обов'язки, тому ми пропонуємо гнучкий графік навчання, що дозволяє студентам вибирати зручний для них час навчання. Крім того, ми пропонуємо доступну ціну на наше навчання, що дозволяє більшій кількості людей здобувати необхідні знання та навички в області масажу.

Також у нас є можливість оплати навчання частинами, що дозволяє студентам розподілити свої витрати на більш зручний період часу. Ми також пропонуємо знижки для студентів та можливість отримання стипендій для тих, хто досягає високих результатів в навчанні.

Професійна підтримка та кар'єрні можливості

Після закінчення нашого навчання, ми продовжуємо підтримувати наших випускників. Ми допомагаємо їм з пошуком роботи та надаємо можливість працювати в нашій масажній студії. Також ми надаємо підтримку у створенні власної масажної студії та надаємо консультації з питань розвитку бізнесу.

Наша Вища школа масажу Perfekto - це місце, де ви зможете здобути необхідні знання та навички, щоб стати професійним масажистом та досягти успіху в цій галузі. Ми працюємо для того, щоб наші студенти отримували якісне та практичне навчання, мали можливість розвиватися та отримувати підтримку в своєму кар'єрному розвитку.
Запишіться на перше безкоштовне заняття 

+38 097-998-94-43

Контакти
вулиця Блока, 28, Вінниця, Вінницька область, Украина, 21018
Ми в соц. мережах:
Вища школа масажу «Perfekto» © 2022.